nedeľa 12. mája 2019

Yves Rocher Hydra Vegetal - hydratačná starostlivosť o pleť

Hydratácia je pojem, ktorý k starostlivosti o pleť jednoducho patrí. Či už máte pleť suchú, citlivú, mastnú, zmiešanú... vždy ju treba hydratovať. Treba si len zvoliť správne produkty, ktoré jej najlepšie sadnú.

Ja som minulé leto používala celú radu Yves Rocher Hydra Vegetal, vrátane čistiacich a odličovacích prípravkov a tento rok pribudli k produktom dva nové, na leto úplne ideálne. Jedná sa o ľahučké hydratačné sérum a denný krém s ochranným faktorom.

nedeľa 5. mája 2019

Venira 80 dňová kúra na vlasy, pleť a nechty - recenzia

Ahojte! Dnešný článok bude venovaný hlavne vlasom a starostlivosti o ne. Asi väčšina žien, ktoré nosia dlhé vlasy, sa snažia o ne čo najlepšie starať, resp. vyberať si produkty, ktoré im najviac sedia a majú z nich najväčšie benefity. Ja samozrejme nie som výnimka, ale myslím si, že ak chce človek naozaj vlasom pomôcť, tak treba zapracovať aj na výžive vlasu zvnútra, teda na tom, aby prijímal zložky, ktoré pomôžu vlasom rásť a zosilnieť už vo vlasových korienkoch. Dobrý šampón, kondicionér či maska sú potom samozrejme ešte ďalším benefitom pre vlasy.

sobota 13. apríla 2019

Maroko 2. časť - Marakéš, Sahara, Fés

Ahojte! Od prvého článku z našej cesty po Maroku už prešla celkom dlhá doba, ale som rada, že ste sa medzitým na tipy ohľadom Maroka stále pýtali a tak ma to nakoplo spísať aj túto druhú časť, kde vám o jednotlivých miestach a trase našej cesty poviem podrobnejšie. Ak ste stále nečítali prvý  marocký článok, tak to môžete napraviť TU

pondelok 1. apríla 2019

Kozmetika Medik8 - recenzia

Krásny deň prajem! Na písanie tohto článku som sa veľmi tešila, keďže vám chcem v ňom predstaviť značku kozmetiky, ktorú ste tu ešte nemali možnosť vidieť. Jedná sa o značku Medik8, na ktorú som čítala toľko chvály, že som sa nemohla dočkať, kedy jej produkty vyskúšam aj ja! 

Jedná sa o značku pleťovej starostlivosti, ktorá je založená na vedeckých poznatkoch a teda sľubuje popri komfortnom používaní aj viditeľné výsledky. Pre mňa sú najvýraznejšou zložkou sortimentu značky ich retinolové prípavky, teda prípravky s vitamínom A, ktoré sú známe najmä v boji proti starnutiu pleti. 

pondelok 25. marca 2019

Ako sa nalíčiť pod okuliare

Krásny začiatok týždňa prajem! Dnes som si pre vás pripravila tipy na líčenie, ak ste nositeľky dioptrických okuliarov. Ja sama medzi ne patrím a keďže som si nedávno dávala meniť rámy, tak ma to inšpirovalo k tomuto článku. Predsa len v dnešnej dobe sú okuliare, tak ako šaty či topánky, pokojne brané ako módny doplnok, takže je dobré vedieť, akým líčením s nimi ešte viac vynikneme.

nedeľa 17. marca 2019

Weleda Skin Food produkty - recenzia

Aj v kozmetickom svete existujú ikonické produkty, ktoré každý menší či väčší kozmetický znalec pozná a veľakrát na ne nedá dopustiť. Medzi ne by sa dal zaradiť aj zelený krém s názvom Skin Food od prírodnej značky Weleda, ktorý je na trhu už 90 rokov, takže je naozaj overený časom :) Weleda sa okrem kozmetických prípravkov zaoberá aj výrobou liečiv, čo mňa osobne veľmi zaujalo. Ak si radi čítate o histórii a hodnotách značiek, odporúčam sa pozrieť TU.