nedeľa 25. januára 2015

Líčenie s bordovým tieňom - TUTORIAL + PREMENA

Ahojte! Že sa budem dnes prebúdzať do takéhoto zasneženého rána som veru netušila, keďže ešte včera ráno som si užívala slnko a 15 stupňov v krásnom Ríme. Nebudem klamať, hneď by som išla naspäť, ale už plánujem ďalšie výlety, takže ma určite čakajú opäť skvelé zážitky :) Post s fotkami aj videom z Ríma určite bude a môžete sa tešiť aj na súťaž, keďže som vám niečo priniesla!

Teraz už ale prejdem k dnešnému líčeniu. Patrí k tým výraznejším, takže pre väčšinu z vás bude určite inšpiráciou skôr na večerné udalosti. Plesová sezóna je ale v plnom prúde, takže dúfam, že sa vám bude hodiť! 

Bordový tieň som sa chystala použiť už dlho a sama som bola zvedavá, ako mi takéto líčenie bude svedčať. Výsledkom som bola milo prekvapená a veľmi sa mi páčil, takže určite budem po tomto odtieni siahať častejšie :) Ja som takýto tieň našla v mojej paletke 120 tieňov, ale určite môžete použiť aj lícenku v podobnom odtieni, ak takú vlastníte. Ako podklad odporúčam použiť čiernu ceruzku, aby mal tieň dostatočnú intenzitu. Horný oblúk som vytieňovala so stredne hnedým tieňom a líčenie som doplnila čiernou linkou. Pery môžete zvoliť aj jemné, ak chcete pozornosť upriamiť len na oči, ale mne sa páčila kombinácia s výraznejším rúžom, ktorý sa odtieňom dopĺňa s farbou tieňov :)A na záver vám ukážem ešte moju "makeup premenu", nech vidíte aj na mne, čo líčenie dokáže :)


Ako sa vám dnešné líčenie páči?

Majte sa krásne!

8 komentárov:

 1. Veľmi podarené líčenie! Skvele Ti pasuje :) A perfektne nafotený tutorial :))
  Fashion Passion by Erika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máš krásne dlhé mihalnice, veľmi ti to pristane a bez makeupu tiež!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherné líčenie! Naozaj sa ti veľmi podarilo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Naozaj ti to nesmierne pristane! Si strašne šikovná a krásna. :) A tešíme sa na fotky z Ríma :)

  .BeautyMissfits.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Řím ♥

  A strašně Ti to sluší! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Vypadá to skvěle! takové to přeměnové články mám moc ráda :)

  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť