utorok 4. augusta 2015

Líčenie s rúžom MAC - Diva

Ahojte! Pôvodne som toto líčenie robila kvôli tomu, že som chcela nafotiť rúž MAC v odtieni Diva na perách a fotky použiť do recenzie. Lenže problém je, že fotky nového rúžu (blogerky chápu :D), mám v starom notebooku, ku ktorému mám momentálne pokazenú nabíjačku, takže vám ukážem dnes len líčenie a na recenziu si ešte chvíľku počkáme, kým sa ku fotkám dostanem :)

Ja osobne sa k výrazným perám nebojím nosiť ani tmavšie tiene, ale na denné nosenie predsa len väčšinou uprednostím jemnejšiu variantu líčenia očí. V tomto prípade som použila na pohyblivé viečko telový tieň, ale pod spodnú líniu oka som naniesla odtieň s nádychom do bordova, čo podľa mňa pekne prepojilo líčenie očí a pier. Linku som vynechala zámerne, pretože by od pier odťahovala pozornosť.


Majte sa krásne!

17 komentárov:

 1. nespravili by si nejaký clanok s tipmi na nosenie vyraznejsich ruzov ?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jasné, zapíšem si to a keď budem mať čas, určite urobím :)

   Odstrániť
 2. výrazné rúže ti pristanú!! Ešte používaš sérum na riasy? Máš ich veľmi pekné, dlhé.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! Teraz som dopotrebovala staré balenie, ale používala som ho tak 2-3x do týždňa. Chystám sa začať testovať tú novú verziu, tak som zvedavá, určite dám na blog účinky po prvom mesiaci :)

   Odstrániť
 3. když tu barvičku vidím, tak se těším na podzim, protože tyhle tóny vytahuje právě na podzim/v zimě :) moc Ti sluší, k těm Tvým krásným očím to je perfektní!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Máš pravdu, toto je taká typická farba práve na jesenné obdobie :) Ale ja ju mám tak rada, že ju nosím aj teraz :D A ďakujem!

   Odstrániť
 4. Nádherný odstín rtěnky, moc ti sluší :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! Ja ho úplne milujem a rozmýšľam, ktorý ďalší matný odtieň prikúpim :)

   Odstrániť
 5. Odpovede
  1. Je super, viem si ho dobre predstaviť aj na tebe, určite by ti svedčal :) A ďakujem!

   Odstrániť
 6. Fúha, sekne ti poriadne. Ja z týchto Mac-kov nedám dopustiť na Ruby Woo. Odkedy ho mám, všade so mnou cestuje. Aj keď ho momentálne nenosím často, je ti taká farba, ktorá ma musí stále sprevádzať, veď keby niečo... ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, cítim sa v ňom dobre, preto ho tak často aj nosím :)) Na Ruby Woo sa práve chystám ako na ďalší pravdepodobne... Z týchto klasických farieb by som si chcela doplniť rúže práve od MAC :)

   Odstrániť
 7. krásne líšenie , veľmi sa ti rúž hodíí

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nádherné líčení a ta rtěnka je božská 😃😃

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Bomba :-), ty výrazné rty nemají vážně chybičku.
  Glamour and beauty

  OdpovedaťOdstrániť