pondelok 28. marca 2016

DOVE Intensive repair - starostlivosť o vlasy + SÚŤAŽ

Ahojte! Krásny Veľkonočný pondelok vám prajem. Dúfam, že ste si ho užili po svojom, či už šibačku a oblievačku dodržiavate alebo nie :) Ja som sa vás v tento deň rozhodla potešiť recenziou na skvelú vlasovú radu Dove Intensive Repair a to nie je všetko! Kompletnú zostavu produktov budete môcť vyhrať aj vy!

Rad Dove Intensive Repair obsahuje šampón, kondicionér, express kondicionér a bezoplachový kondicionér v spreji. Všetky produkty sú určené na obnovu poškodených vlasov, ochranu pred štiepením končekov a lámaním vlasov.


Šampón aj kondicionér majú hustú konzistenciu, pri nanášaní sú veľmi príjemné a hlavne nádherne voňajú! Je to taká tá klasická šampónová vôňa s nádychom kvetín, ktorá na vlasoch vydrží aj na druhý deň. Šampónom vlasy umývam na dvakrát a potom ich trochu vysuším uterákom a následne nanesiem kondicionér, pretože ak ho nanesiete priamo na mokré vlasy, tak väčšina stečie s vodou a účinné látky tak nemôžu byť naplno využité.


Expresný kondicionér je skvelý produkt a pripojím k nemu rovno oficiálny popis, lebo ten jeho účinky popisuje najlepšie:

Poskytuje všetky výhody masky rýchlosťou kondicionéra! Zanechá vlasy okamžite vyživené, výrazne posilnené a chránené proti štiepeniu končekov. Kondicionér obnovuje prevažne povrchové poškodenia. Zloženie s dvojitým účinkom obsahuje masku s technológiou Fibre Actives, ktorá preniká do hĺbky a pomáha opravovať štruktúru proteínov, ale pritom nezaťažuje vlasy a kondicionér, ktorý obnovuje a zaceľuje kutikulu, a pomáha tak predísť následnému poškodeniu.

Sprejový bezoplachový kondicionér sa môže použiť na vlhké aj suché vlasy (vyhnite sa korienkom vlasov), ktoré následne upravíte tak, ako ste zvyknuté. Ja ho používam po umytí na vlhké vlasy pred tým, než ich idem rozčesať. Sprej má veľmi jemný a rovnomerný rozprašovač, takže si aplikujete presne také množstvo, aké potrebujete. Po nastriekaní sa vlasy rozčesávajú úplne bez problémov a naviac ostanú hladké a ľahko upraviteľné. A voňavé! 

Celý tento rad mi na moje vlnité vlasy so sklonom k štiepeniu veľmi vyhovuje a keďže si chcem do leta nechať vlasy rásť, tak dúfam, že mi ich pomôže udržať v dobrom stave! :)


Zaujali vás tieto produkty?

Tak si o ne zasúťažte!


Čo treba pre výhru urobiť?

1. Sledujte môj blog cez GFC, Instagram, FB alebo Bloglovin. (výber nechám na vás)
2. Napíšte komentár, v ktorom uvediete kontaktný email a meno a sociálnu sieť, pod ktorým a kde ma sledujete.
3. Byť zo SR alebo ČR.

Súťaž trvá do 10. 4. 2016. Držím palce!


23 komentárov:

 1. Ahoj, podle článku to vypadá na pořádnou výživovou bombu pro vlasy! Sleduju tě pod jménem NARA blog , jinak email je sanetti@senam.cz a jméno Natálie Střídová

  OdpovedaťOdstrániť
 2. GFC: Lenka Ďurčeková
  lenka.durcekova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahooj,

  produkty Dove mám ráda. Mám ráda jak jejich šampony, kondicionéry tak i tělovou kosmetiku. Mám ráda vůni jejich přípravku, vlasy jsou vždy hezký umyté a voňavé :) Většinou si kupuji šampony i kondicionéry na poškozené vlasy, protože vlasy žehlím a občas i Nabarvím. I vlasy potřebuji trochu péče :)

  Hezký zbytek dne :)

  GFC Nicole Blog
  FB Nicole Blog
  Instagram NikuskaO
  okruhlicova.n@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. GFC : miskasiska p
  miskasiska25@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. práve zajtra idem asi po milión rokoch ku kaderníčke a sľúbila som si že sa konečne začnem poriadne o svoje vlasy starať lebo doteraz to nebolo ktoviečo :D takže táto giveaway je ako pre mňa stvorená! :)
  GFC: Dads^^
  zubajova.daniela@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ahoj sledujem cez fb a gfc : Lenka Ždiľová
  Email :zdilovalenka@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ahoj sledujem cez fb a gfc : Lenka Ždiľová
  Email :zdilovalenka@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. GFC: andrea.k.
  FB: Andrea Kukučková
  andrea.kukuckova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. GFC: andrea.k.
  FB: Andrea Kukučková
  andrea.kukuckova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 10. fb Barborka Perháčová
  bloglovin a gfc Barbora Perháčová
  Barborqaaa1@azet.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Gfc: Michaela Crash
  Fb: Michaela Šutková
  msutkova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 12. GFC: Peťuška
  FB: Peťuška Reichlová

  reichlova.petra@zoznam.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 13. GFC: ZdeňkaM
  Instagram: denikaabomination
  zdenkamartinakova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 14. tu sledujem ako petronela a na fb ako redblackwhite-nelka. email petonewa18@gmail.com
  prave mi dochadza vsetka vlasova starostlivost tak by bolo super skusit tieto novinky od dove

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Sleduji blog přes GFC jako Lucie F. :)

  A tyto produkty bych ráda vyzkoušela, ač mám rada přírodnější kosmetiku, občas zkusím něco i odjinud. Fiserova.C@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 16. GFC: Lavandula Diary
  e-mail: lavanduladiarybytatiana@gmail.com

  Lavandula Diary

  OdpovedaťOdstrániť
 17. GFC: marmaloyd
  marmaloyd@centrum.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 18. GFC: vaja vaja
  FB: SimonaBelasa
  IG: vaja7
  wendi@centrum.sk
  A produkty od Dove mám veľmi rada:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Random vylosoval komentár od Lavandula Diary, gratulujem! Ostatným ďakujem za účasť a určite čoskoro pre vás zorganizujem ďalšiu súťaž :)

  OdpovedaťOdstrániť
 20. Ever since then the pendulum has started to swing more to one aspect of those who contend the illness is Brainup IQ scientific. Much of the issue in verifying the authenticity of ADHD can be found in the point that in order for analysis to reach .


  http://masspmmusclegrowth.com/brainup-iq/

  OdpovedaťOdstrániť
 21. the of think the fame right so if you're if you're looking at a list the papers in you see that title megadrox you should know what the authors think they discovered what they think they proved and gnashing tell you right off the bat where that the papers even remotely interested .  http://masspmmusclegrowth.com/megadrox-scam/

  OdpovedaťOdstrániť