piatok 29. septembra 2017

Predstavenie a recenzia novej riasenky L'Oréal Paradise Extatic

Ahojte! Minulý týždeň sa konal v Prahe event k uvedeniu očakávanej novinky v portfóliu produktov L'Oréal - Paradise Extatic riasenky. Všetko som samozrejme zdokumentovala, aby som preniesla atmosféru tejto akcie aj k vám. Ako teda prebiehalo jej predstavenie a ako som s ňou spokojná? Čítajte ďalej!Event sa konal v reštaurácii Soho, ktorá má tu najkrajšiu zimnú záhradu, veď posúďte sami! Pre blogerky to bol raj, pretože tam žiadna fotka nemohla vyzerať zle :) Od zastúpenia L'Oréal nám boli podané základné informácie o tom, čím je táto riasenka zaujímavá a jedinečná. Začala by som tým, že je to prvá riasenka tejto značky, ktorá sa u nás bude predávať v krabičke. To vo mne vyvoláva pozitívny dojem, pretože na krabičkové balenie sme zvyknuté u drahších značiek. Kefka je klasická, nie gumená, v strede jemne zúžená a vhodná vraj hlavne na kratšie riasy, ktorým vie dopomôcť k objemu a dĺžke najlepšie. Toho som sa trochu zľakla, lebo ako viete, svoje mihalnice mám celkom dlhé, ale ako si s nimi poradila, uvidíte na konci článku! Textúra je krémová a riasy aj po aplikácii zostávajú mäkké a nevytvára sa na nich tvrdá vrstva, ako to niektoré riasenky zvyknú robiť. Vo svojom zložení obsahuje ricínový olej, ktorý napomáha rastu mihalníc. V predaji bude od novembra, ale mám pre vás prekvapenie, tak čítajte do konca :)
Po oficiálnom predstavení sme mali už voľný program a kto mal záujem, mohol si vytvoriť za pomoci odbornej asistenky vlastnú kvetinovú čelenku. Tento nápad veľmi oceňujem a s radosťou som ho využila! Pani nám všetkých ochotne radila a pomáhala a výsledné čelenky boli naozaj nádherné! Ja sa zo svojej veľmi teším a určite nezostane schovaná v skrini :) Tak isto chválim aj ľudí zo Soho, ktorí sa o nás starali naozaj výborne a aj vďaka nim sme si celý event naozaj užili.
Po evente sme sa ešte zastavili na drink v reštaurácii Kobe, v ktorej sme boli aj na obede a určite ju odporúčam navštíviť. Po novom ju otvorili už aj v Bratislave a výber jedál aj dezertov je skvelý!


A tu už vidíte, akú ma riasenka kefku a aký efekt vytvorila na mojich mihalniciach. Osvedčilo sa mi nanášať ju v dvoch vrstvách, aby bol efekt naozaj výrazný. Počas dňa neopadáva, nedrolí sa a ani sa nerozmazáva, čo je pre mňa najdôležitejšie, pretože naozaj nemám rada, keď sa musím počas dňa kontrolovať, či náhodou nevyzerám ako panda. Na zahraničných blogoch je často prirovnávaná k riasenke Better than Sex od Too Faced. Ja s ňou skúsenosť nemám, ale ak vy áno, tak by vás táto podobnosť mohla zaujímať.


pred nanesením

po nanesení


A keďže sme dostali v darčekovej taštičke tieto riasenky dve, tak som sa rozhodla, že sa s vami o jednu podelím a budete ju tak môcť vyskúšať ešte pred tým, než sa objaví v obchodoch! Tak utekajte pozrieť na môj instagram, kde prebieha súťaž :)


Ďakujem za pozvanie a teším sa na váš názor, keď sa riasenka dostane do obchodov!

7 komentárov:

 1. tak ja som na ňu teda veľmi zvedavá :) inak prostredie vám vybrali nádherné! to je naozaj raj na fotenie na blog :) a nápad s čelenkami,och! :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak ta je vážně úžasná! Jak obal, tak i kartáček a výsledek je taký skvělý!
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Fíha, tak to fakt vyzerá sľubne!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj, prosím koľko stojí táto riasenka? Za odpoveď ďakujem!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Myslím, že bežne v drogériách stojí okolo 9€ :)

   Odstrániť