streda 4. októbra 2017

Beauty kampaň s dm drogerie markt

Ahojte! Dnešný článok bude bude trochu netradičný, pretože v ňom nepôjde o žiadnu recenziu ani o líčenie. Namiesto toho by som vám rada povedala pár slov ku kampani dm drogerie, na ktorej som mala možnosť spolupracovať spolu s Tinou, Rebekou a Dominikou.


Kampaň je o pocitoh a emóciách, ktoré sa nám spájajú s používaním kozmetiky, či už dekoratívnej alebo tej pleťovej. Určite to samy poznáte, že si pri niektorých produktoch spomeniete, ako vám pomohli s pleťou alebo že práve tento odtieň rúžu ste mali v nejaký významný deň. Dm drogerie sa práve tieto pocity rozhodla prostredníctvom blogeriek posunúť bližšie k ľudom a vznikla tak séria fotiek a videí, o ktoré sa s vami dnes podelím.
Kampaň je rozdelená do dvoch mesiacov, pričom v septembri je venovaná starostlivosti o pleť a október bude patriť dekoratívnej kozmetike. My sme sa spolu s dievčatami podelili o svoje príbehy s jednotlivými produktami tiež a nájsť ich môžete či už vo videách nižšie alebo ďalšie na stránkach dm drogerie. Taktiež na predajniach môžete nájsť naše odporúčania pri jednotlivých produktoch, tak dúfam, že vám takto spríjemníme a uľahčíme chvíle, ktoré pri nakupovaní strávite.

             

              
          
           

 Za príležitosť a organizáciu ďakujem celému tímu, ktorý sa na projekte podieľaľ!

Organizácia: Nataly&Vero
Video: Peter Terlanda
Styling: Jankatopanka
Makeup: Ľubica Krajňáková


Zaregistrovali ste už túto kampaň?

Teším sa na vaše reakcie!

1 komentár:

  1. jeeej, tak konečne je to vonku! :) skvelé videjká aj fotky, hlavne tá posledná :) ste šikovné baby, super :)
    MakeUpByVeo

    OdpovedaťOdstrániť