sobota 5. decembra 2015

AVON Paleta očných tieňov & AVON Nailwear Pro+

Ahojte! Dnes vám ukážem dva produkty od AVON-u, ktoré som pred nejakým časom dostala spolu s ďalšími produktami na vyskúšanie. Paletky tieňov som od tejto značky doteraz skúšala len klasické typu quatro, ktoré mám veľmi rada, takže som bola zvedavá na vyskúšanie a porovnanie s touto novinkou. Paletku mám v odtieni Starry Nights, ktorá obsahuje hlavne tiene vhodné na vytvorenie dymového líčenia. Pigmentácia je priemerná, takže dokážete vytvoriť aj jemnejšie líčenia napriek tmavším farbám. Oproti quatro paletkám ale bohužiaľ tiene viac prášia. Celkovo by som túto paletku odporučila niekomu, kto s líčením začína resp. sa nelíči denno-denne a nemá na tiene príliš veľké nároky.Pri líčení som použila prvý tieň zľava v hornom aj dolnom rade.Lak na nechty z kolekcie Modern Romance v odtieni Desire mi sadol úplne presne. Taupe odtiene milujem a nosím ich veľmi často a aj keď už nejaké vo svojej lakovej zbierke mám, tak myslím, že ich nikdy nie je dosť! Nanášam ho v dvoch vrstvách a nepoužívam už ani top coat, pretože schne do lesklého finishu a vydrží cca 3 dni, s čím som tiež spokojná. 
Máte skúsenosti s lakmi a tieňmi od AVON?

Majte sa krásne!

8 komentárov:

 1. z avonu dlhodobo používam len odličovač, čistiacu vodu a korektor. chcela by som však vyskúšať nejaké laky, majú v ponuke krásne farby. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Lak se mi moc líbí! Tyhle barvičky mám co se týče nehtů nejradši :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Laky z Avonu mám veľmi rada a paletka vyzerá super:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. paletka super! a lak má nádhernou barvu!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nádherná paletka :)
  www.vanesasworld.blogspot.com aj s giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Musím říct, že tyhle Avon laky jsou super. Měla jsem jich asi 10 /dostala jsem je k předplatnému kdysi:D/ a ještě doteď používám alespoň ten průhledný - jako top i base je super.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásne produkty :)
  www.leekralova.blogspot.sk - aj s Vianočnou giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Moc se mi libi slozeni paletky, i kdyz na me jsou to prilis vyrazne barvicky a asi bych je moc nevyuzila :)

  OdpovedaťOdstrániť